ארוחה בבית השף

תוכן עניינים
קבלו הצעת מחיר משתלמת מותאמת אישית

מגמה חדשה נראתה לאחרונה בענף האירוח והאירועים הפרטיים – שפים מארחים בבתיהם. קונספט מודרני ומקורי זה מספק לאורחים ארוחת שף מיוחדת במינה, הכל מעשה ידי השף המוכשר והמוסמך בעצמו. הם גם זוכים ליהנות מהשהייה אצלו בבית גם כן! לא כדאי לבלבל בין שף ביתי לשף פרטי לקייטרינג או לאירוח של חגיגות מיוחדות. מתי בפעם האחרונה ערכתם אירוע פרטי בבית של מישהו?

ארוחה בבית השףארוחה בבית השף כאשר אתם זקוקים לשירותיו של איש מקצוע, טבעי לחשוב ללכת למקום בו הוא מציע את השירות – חנות, עסק, משרד או מרפאה.

כאשר אתם זקוקים לשירותיו של איש מקצוע, טבעי לחשוב ללכת למקום בו הוא מציע את השירות – חנות, עסק, משרד או מרפאה. למה לא לעשות את אותו הדבר כשרוצים להזמין אירוע לקבוצה קטנה של אנשים שיכלול ארוחת גורמה מיוחדת מול עיני האורחים? זה לא חייב להיות אירוע מיוחד. בהרשמה מראש, מגיע לכם ליהנות מאותו מאכלי שף איכותיים שהייתם מקבלים במסעדה, ניתן לקבל ארוחה אצל שף שמארח ארוחות ערב בביתו.

שפים מכירים את המטבח שלהם טוב יותר מכל מקום אחר ויעדיפו לעבוד בחלל שהם מכירים היטב. הם ישתמשו בכלים שלהם, ירגישו בנוח וזה יועבר לסועדים. האווירה שנוצרה תהיה של יחס אישי. וניתן יהיה לראות את השף מכין את המנות הייחודיות ואף לקבל ממנו הסברים או הדגמות לגבי טכניקות בישול מיוחדות או מעניינות.

סגנון ארוחה מסוים וברורכשהשף מחליט להזמין את הסועדים לביתו ולהפוך עבורם לשף מארח, עליו לחשוב על סגנון ארוחה מיוחד. יש הרבה רעיונות ממש טובים לאירוח. הנה כמה שיעזרו לך להתחיל

כשהשף מחליט להזמין את הסועדים לביתו ולהפוך עבורם לשף מארח, עליו לחשוב על סגנון ארוחה מיוחד. יש הרבה רעיונות ממש טובים לאירוח. הנה כמה שיעזרו לך להתחיל:

ארוחות דגים ופירות ים טריות באיכות גבוהה. הכנה של הכל במקום תוך שימוש בתוצרת טרייה, תבלינים ים תיכוניים ועוד.

סגנון ארוחה מסוים וברור

כאשר מחליט השף להזמין סועדים אליו הביתה ולהוות עבורם שף מארח – עליו לחשוב על סגנון ארוחה מיוחד. כיום ישנם לא מעט רעיונות לאופי ארוחה שיהיה מיוחד, מקורי וכמובן חווייתי מאד. להלן כמה רעיונות המתאימים לאירוח מסוג זה:

ארוחת דגים ופירות ים – תוך הקפדה על שימוש במוצרים טריים ואיכותיים בלבד, הכנה של כל המנות על המקום ושימוש במרכיבי מזון ותבלינים ים תיכוניים.

ארוחת איטלקית – פסטות, סלטים וכמובן – בצקים ממולאים במליות שונות ומגוונות, הדגמה של טכניקות עבודה עם הבצק ואפילו מתן טיפים תיאורטיים לסועדים בנוגע לשימוש בסוגי בצק שונים.

ארוחת המבוססת על סוגים שונים של מאפים ובצקים – פשטידות וקישים בליווי ירקות ושילובים מעניינים.

ארוחה בסגנון עדתי מסוים – אוכל הודי, סיני, יפני או אקזוטי ונדיר – צרפתי, אמריקאי ועוד.

החוכמה היא לבחור באופי ארוחה כזה שלאורחים אין דרך אחרת לחוות או להתנסות בו. כאשר השף מזמין את הסועדים ומפרט מה תהיינה המנות שיכין – גם אם מדובר בסגנון מטבח מוכר – תהיינה אלה מנות שלא נתקלים בהן בדרך כלל, מנות מסורתיות שניתן להשיג וליהנות מהן כאשר נוסעים אל מקומות רחוקים או מנות המתבססות על סודות או טכניקות בישול ייחודיות שבדרך כלל אין בהן שימוש בהסעדה ההמונית המקובלת.

למי מתאים אירוע של אירוח בביתו של שף?למי מתאים אירוע של אירוח בביתו של שף? אירוע של שף מארח מתאים בכמה מצבים: אירוע פרטי עבור קבוצת אנשים - ציון מאורע או מועד מיוחד במעגל החיים.

אירוע של שף מארח מתאים בכמה מצבים:

אירוע פרטי עבור קבוצת אנשים – ציון מאורע או מועד מיוחד במעגל החיים.

אירוע סגור עבור קבוצת אנשים ייחודית או אורחים חשובים שהגיעו מחוץ לארץ (בין אם מדובר באורחים משפחתיים או אורחים שהגיעו לצרכי עסקים ועבודה).

סעודה בביתו של השף כחלופה מקורית ומעניינת לסעודה במסעדה, בחברת אנשים זרים שבוחרים גם הם באירוח מיוחד וחוויה מעניינת.

אנשים שעולם בישול הגורמה מסקרן אותם והם מעוניינים לראות במו עיניהם את השף מכין מנות גורמה במיוחד עבורם.

אנשים המעוניינים ליהנות ממנות מזון לא רק כאלה שלא ניתן לטעום בשום מקום – אלא שהן תהיינה מושקעות הרבה יותר, שכן תוכנה באופן פרטי ובבחירה מוקפדת של המרכיבים וחומרי הגלם.

אירוח על ידי שף בביתו שלו מתאים כאמור גם עבור נסיבות אישיות וחגיגיות וגם כפגישה עסקית או רעיון לחוויה ייחודית. במקום להזמין חדר פרטי במסעדה – אפשר לקבל אווירה מיוחדת הרבה יותר וכמובן שונה באופן מהותי. עצם הרעיון שהשף מכין את המנות בסמוך לזמן הארוחה ומשקיע בהן את כל כולו – קוסם למי שהקונספט חביב עליו והוא ייהנה מאד וגם יעריך את השימוש שיעשה השף במרכיבים ייחודיים, איכותיים במיוחד ואפילו כאלה שיובאו במיוחד מחוץ לארץ.

מה כוללת ארוחת שף המארח בבית שלו?כאשר מדובר על אירוע פרטי - אפשר להזמין מנות מסוימות או להתייעץ עם השף על מנת לקבוע ביחד את חלוקת הזמן

כאשר מדובר על אירוע פרטי – אפשר להזמין מנות מסוימות או להתייעץ עם השף על מנת לקבוע ביחד את חלוקת הזמן. ברוב המקרים יקבלו האורחים גם הנחיה אודות מרכיבי המזון המיוחדים, טכניקות עבודה מסקרנות או כאלה שניתן ליישם בבית באמצעים חובבניים, אפשר יהיה לצפות בשף בעת שהוא מכין את המנות, מסדר אותן בצורה אסתטית בצלחות ומגיש אותן לשולחן.

מלבד המנות עצמן אפשר יהיה ליהנות ממתאבנים לפני הגשת הארוחה, שתייה קלה חופשית כמו מים צוננים, מיצים או שתייה מוגזת, כמה סוגים של יין שהשף מצא כי הם אלו המתאימים ביותר לאווירה ולמנות שהוא עומד להכין ואפילו קוקטייל אלכוהולי על מנת להציע רובד נוסף של טעם וכמובן – כגורם להעלאת המורל ומצב הרוח. כאשר השף מכין את הארוחה יכולים האורחים לשוחח, להסתובב במרחב שהועמד לרשותם, לצפות בשף בעת עבודתו או פשוט להמתין עד שהארוחה תהיה מוכנה.

מחיר ותמורה – חוויה ששווה הכל!אין ספק שמי שמתארח בארוחה כזאת יכול להרגיש כאורח מיוחד במינו ומי שמעוניין בארוחה יוקרתית ומרהיבה - זה בדיוק הפתרון והרעיון המתאים לו ביותר

כיום טווח המחירים לארוחות גורמה המוכנות תלוי בסגנון הארוחה, במידת ההשקעה של השף בהכנת המנות וכמובן במרכיבים הייחודיים שעליו להשיג עבור הכנת הארוחה. בנוסף כאמור, כולל האירוח את כל המנות, חטיפים או מאזטים לאירוח, שתייה חופשית וגם משקאות אלכוהוליים ויינות. האורחים לא צריכים לנקוף אצבע – השף מבשל, דואג לעריכת השולחן, מגיש ומפנה כלים בין המנות וכמובן מסדר ומפנה את השולחן בתום הארוחה.

אין ספק שמי שמתארח בארוחה כזאת יכול להרגיש כאורח מיוחד במינו ומי שמעוניין בארוחה יוקרתית ומרהיבה – זה בדיוק הפתרון והרעיון המתאים לו ביותר. חשוב לבחור את הקונספט המתאים, את סגנון הארוחה שיהיה הכי ערב לחיך וכמובן שכדאי להגיע לארוחה עם חברים או מכרים שחברתם מהנה וביחד תיווצר חוויה מיוחדת ואפילו מקרבת. הזיכרון של הטעמים, הריחות, שיטות העבודה והשיח שהוצגו ונוצרו – יישארו למשך הרבה מאד זמן, גם לאחר שהארוחה תסתיים ואפשר יהיה לחשוב מתי עושים זאת שוב.

Picture of שרון פריזל
שרון פריזל

אנו מספקים שירותי קייטרינג מקצועיים ומותאמים אישית, עם דגש על איכות, טריות ויצירתיות. הצוות שלנו, הכולל שפים מוכשרים ומומחי אירועים, עובד במסירות כדי להבטיח שכל אירוע יהיה ייחודי ומרשים.

קבלו הצעת מחיר משתלמת מותאמת אישית
שפים? רוצים לפרסם את עצמכם באינדקס שלנו?